Szopi.pl i Twisto – płatność za zakupy jednym kliknięciem

Nasz serwis zakupowy Szopi.pl rozpoczął współpracę z Twisto, fintechem oferującym formułę „kup teraz, zapłać później”. Dzięki temu nasi klienci , którzy skorzystają z formy płatności Twisto zyskują darmową dostawę i co najważniejsze mogą zapłacić za zamówienie w ciągu 21 dni.

Do tej pory klienci robiący zakupy w Szopi mieli możliwość zapłacenia za nie kartą płatniczą przy odbiorze albo za pośrednictwem portfela internetowego. Teraz serwis zdecydował się nawiązać współpracę z Twisto, nowatorskim fintechem, dzięki któremu klient ma aż 21 dni na zapłacenie za e-zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jesteśmy przy tym pierwszym w Polsce serwisem zakupowym, który współpracuje z Twisto.

Wprowadzając Twisto do naszej oferty, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom  naszych klientów, którzy cenią oszczędność czasu i wygodę – mówi Zbigniew Płuciennik, współtwórca i CEO Szopi.pl.

Jak to działa? Twisto to innowacyjny projekt zarządzania ryzykiem, który oferuje prosty dla Klienta proces i nie wymaga od klienta spełnienia żadnych dodatkowych warunków jak i podawania wrażliwych danych

Usługa Twisto jest dla użytkowników Szopi.pl bezpłatna. Wraz z początkiem nowego roku do kwoty zamówienia będą doliczane odsetki ustawowe za opóźnienie zgodnie z art. 481 § 21 i § 24 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (j.t. Dz.U. z 2018 r., poz. 1025 ze zm.) – w wysokości 14% w skali roku.   Co więcej, obecnie klienci, którzy zrobią na szopi.pl zakupy za minimum 60 zł i zapłacą Twisto, nie muszą płacić za dostawę.

Regulamin – Twisto

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *