Szopi.pl i Twisto – płatność za zakupy jednym kliknięciem

Nasz serwis zakupowy Szopi.pl rozpoczął współpracę z Twisto, fintechem oferującym formułę „kup teraz, zapłać później”. Dzięki temu nasi klienci , którzy skorzystają z formy płatności Twisto zyskują darmową dostawę i co najważniejsze mogą zapłacić za zamówienie w ciągu 21 dni.

Do tej pory klienci robiący zakupy w Szopi mieli możliwość zapłacenia za nie kartą płatniczą przy odbiorze albo za pośrednictwem portfela internetowego. Teraz serwis zdecydował się nawiązać współpracę z Twisto, nowatorskim fintechem, dzięki któremu klient ma aż 21 dni na zapłacenie za e-zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jesteśmy przy tym pierwszym w Polsce serwisem zakupowym, który współpracuje z Twisto.

Wprowadzając Twisto do naszej oferty, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom  naszych klientów, którzy cenią oszczędność czasu i wygodę – mówi Zbigniew Płuciennik, współtwórca i CEO Szopi.pl.

Jak to działa? Twisto to innowacyjny projekt zarządzania ryzykiem, który oferuje prosty dla Klienta proces i nie wymaga od klienta spełnienia żadnych dodatkowych warunków jak i podawania wrażliwych danych

Usługa Twisto jest dla użytkowników Szopi.pl bezpłatna. Dopiero po przekroczeniu 21 dni na dokonanie płatności naliczane są dodatkowe opłaty – 10 zł za każdy tydzień zwłoki, niezależnie o kwoty transakcji, maksymalnie do 50 proc. wartości zamówienia.  Co więcej, obecnie klienci, którzy zrobią na szopi.pl zakupy za minimum 60 zł i zapłacą Twisto, nie muszą płacić za dostawę.

Regulamin – Twisto

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *